Kto sme?

Spoločnosť KREATÍVNY SVET s.r.o. bola založená r. 2007 z túžby po možnosti rozvíjať kreativitu nielen jej zakladateliek, ale všetkých ľudí túžiacich po objavovaní svojho vlastného tvorivého potenciálu, nevyhnutného pre bezstresové riešenie každodenných životných situácii.

Hlavným cieľom spoločnosti je propagácia kreativity a vytváranie vhodných podmienok pre návrat k individuálnej ručnej tvorivej činnosti ako možnosti pre aktívne trávenie voľného času, profesionálnej realizácie či art-terapie pri duševných a telesných zdravotných problémoch.

Aktivity  spoločnosti:

internetový maloobchod / veľkoobchod - dovoz kvalitných značiek výtvarných a umeleckých potrieb Európskych výrobcov: Nemecko, Belgicko, Taliansko, Česká republika, Poľsko, dovoz hodvábu z Číny a štetcov Americkej spoločnosti,
prevádzkovateľ Školy kreativity - školenia lektorov kreatívnych techník,
prevádzkovateľ Kreatívnych dielní pre deti a dospelých,
organizátor Kreatívnych prázdninových mestských denných táborov,

ŠKOLA KREATIVITY

Spoločnosť nielen dováža kreatívne potreby, ale tiež počas víkendov vzdeláva a vychováva lektorov uplatňujúcich sa v školských kluboch, centrách voľného času, vlastných tvorivých dielňach či obchodoch s kreatívnymi potrebami.

KREATÍVNE DIELNE

Počas pracovných dní spoločnosť organizuje pre verejnosť Kreatívne dielne pre deti (každý pondelok) a dospelých (každý štvrtok), v ktorých sú techniky tématicky rozdelené podľa ročných období a sviatkov tak, aby sa kreativita stala hneď využiteľnou v praktickom živote.

KREATÍVNE DENNÉ MESTSKÉ TÁBORY

Pre veľký záujem o kreatívne využitie voľného času detí v mestách, spoločnosť organizuje a prevádzkuje denné mestské tábory, kde sa deti v kolektíve hravou formou zoznamujú s novými technikami a využívajú ich pre realizáciu svojich predstáv o kreativite súčasného mladého človeka.

INTERNETOVÝ MALOOBCHOD

Pre nízku dostupnosť kreatívnych materiálov na Slovensku, spoločnosť zriadila v roku 2004 Internetový obchod dostupný z každého kúta Slovenska a umožňujúci pohodlný nákup s doručením až k dverám zákazníka.

VEĽKOOBCHODNÉ ZNAČKY

Belgicko

DARWI – široká paleta farieb: akrylové, na sklo, na porcelán, na textil, na hodváb, temperové gvašové, zlupovacie windowcolor, modelovacie farby, farebné atramenty a tuše; modelovacia hlina - schnúca na vzduchu; laky na dekupáž, alkoholové laky

CERNIT - polymérové modelovacie hmoty, lak na Cernit

Nemecko

EBERHARDFABER, STAEDTLER – silikónové a plastové formy na odlievanie, metalické pláty a prášky, akrylové farby, Fimo

EFCO – široká ponuka dekorácií

C.KREUL – farby na hodváb fixovateľné v pare AVANGARDE, zažehľovacie farby na hodváb a textil JAVANA.

Taliansko

APA FERRARIO – decoupage papier, laky, kraklovacie laky

U.S.A.

ROYAL & LANGNICKEL – štetce: profesionálne, hobby, školské

Kategórie e-shopu

Kontakty

 

Kreatívny svet s.r.o
97401 Banská Bystrica

Objednávky a reklamacie:
objednavky@kreativnysvet.eu


Telefón:
+421 903 905 900

Produkt bol pridaný do vášho košíka.

Navrch stránky
Cena bez DPH
Cena s DPH